Paylaş :

Beceri – Ailede El Uğraşları ve Hobiler
1986 Milliyet
127 Sayfa
(13 x 20 cm)

Önsözden:

Evinizdeki damlayan musluğu tamir ettirmek için, o ay bütçenizde yeterli para olmayabilir. Ya da arabanızın patlayan lastiğini ıssız bir yolda kendi başınıza değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Evinizi bahara hazırlarken boyanması gereken yerler karşınıza sorun olarak çıkabilir. Belki de binlerce lira verip, çocuklarınıza oyuncak satın almaktansa kendinizin hazırlayabileceği basit ve ucuz oyuncakları vermeyi tercih edebilirsiniz. İşte bütün bunları yapabilmenizi sağlayacak bir cilt: El becerileri ve hobiler.

Evlerdeki ufak tefek onarımlar, sigorta değiştirme, alet kulllanma, boya yapma, mobilyalarınızı yenileme, evinizi güzelleştirmek için nakış , makreme gibi konularda size gerçek bir rehber olması için hazırlanan bir serinin bu cildinde, basit araç gereçleri kullanarak el becerinizi artırabilir, yeni hobiler kazanabilirsiniz.

Mevcut el becerilerinizi geliştirmek ya da neler yapabileceğinizi keşfetmeniz için hazırlanan bu ciltte, evde karşılaşacağınız ve el becerisiyle çözümleyebileceğiniz sorunlara ışık tutuluyor.